نرم افزارهای شرکت مهراد


گاهی برخی مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری و صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز کسب و کار خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع رسته کاری خود می باشند.البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را از میان یکی از نرم افزار های ما می یابند.

سیستم جامع پذیرش پیشنهادات

نظام مديريت مشاركتي،‌ نظام همكاري فكري و عملي كاركنان يك سازمان با سطوح مختلف مديريتي آن سازمان است. در اين نظام كليه افراد سازمان درباره روشهاي حل مسايل و ارتقاي بهره وري سازمان،‌ فعالانه انديشيده، حاصل آن را در قالب طرحها و پيشنهادها به سازمان ارايه مي كنند. بدين طريق يك نظام همفكري و هم انديشي براي رسيدن به اهداف سازمان وجود دارد و مديريت سازمان از گنجينه غني طرحها، انديشه ها و راه حل ها برخوردار شده براي نيل به اهداف سازماني از آنها بهره مي جويد. در اين نظام براي خلاقيت كليه اعضاي سازمان ارزش شايسته قائل شده در تصميم گيري ها از آنها استفاده مي شود. نظام پيشنهادات يكي از نمودها و ابزارهاي مديريت مشاركتي است. سیستم جامع نظام پذیرش پیشنهادات با بهره گیری از طراحی واکنشگرا و مبتنی بر وب امکان استفاده را بدون محدودیت زمان و مکان و فارغ از سیستم عامل دستگاه کاربران فرآهم آورده است. برای دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

نرم افزار مدیریت کارخانه

گستردگی فرآیند تولید در کارخانه ها و موسسات تولیدی مدیران کارخانه ها را با چالشهای فراوانی روبرو می کند . هماهنگی میان بخشها ، نظارت بر عملکرد صحیح هر بخش ، تجمیع اطلاعات و انجام به موقع فعالیتها و وظایف در راستای کارآیی بهتر خط تولید و بالا بردن سطح کیفیت محصولات مدیران را بر آن می دارد که از سیستم های نرم افزاری یکپارچه استفاده نمایند. نرم افزار مدیریت کارخانه شرکت علم پیشرو مهراد با طراحی مبتنی بر وب امکان دسترسی به اطلاعات تصمیم ساز را بدون محدودیت جغرافیایی در اختیار مدیران قرار میدهد و قابلیت یکپارچه سازی با سیستم اتوماسیون اداری ، نرم افزار مالی و حسابداری ، نرم افزار بازرگانی و مناقصات و کلیه محصولات تولید شده در شرکت علم پیشرو مهراد را دارد. یکی از مهم ترین ویزگیهای این نرم افزار انعطاف پذیری و امکان سفارشی سازی با روند تولید کارخانه یا موسسه تولیدی سفارش دهنده می باشد. برای درسترسی به نسخه آزمایشی نرم افزار با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

نرم افزار مالی فروش اقساطی

نرم افزار مالی و حسابداری مبتنی بر وب رایان حساب با بهره گیری از طراحی واکنشگرا و تحت وب امکان دسترسی به اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی و با هر وسیله الکترونیکی فارغ از سیستم عامل آن را فراهم آورده است. ضمناً رباتهای نرم افزاری طراحی شده در رایان حساب با تحلیل داده ها اطلاعات شفاف مالی را در اختیار مدیران قرار می دهند. سیستم فروش اقساطی و مدیریت اقساط جهت مدیریت کلیه امور مربوط فروش کالا به صورت اقساطی و پرداخت تسهیلات طراحی و پیاده سازی شده و قابلیت یکپارچه سازی با کلیه نرم افزار های شرکت علم پیشرو مهراد را دارد. برای دریافت و دسترسی به نسخه آزمایشی نرم افزار با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

نرم افزار مالی و حسابداری رایان حساب

بخش مالی قلب تپنده سازمانهاست ، مدیریت صحیح این بخش جز با دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات و آمارهای مالی شفاف امکان پذیر نیست ، لازمه تحقق این مهم استفاده از راهکاری است که بدون هیچ محدودیتی دستیابی مدیران به اطلاعات مالی سازمان را ممکن سازد ، راهکارهای رباتیک نرم افزاری و مبتنی بر وب بهترین انتخاب برای اجرایی شدن مدیریت صحیح مالی هستند . نرم افزار مالی و حسابداری مبتنی بر وب رایان حساب با بهره گیری از طراحی واکنشگرا و تحت وب امکان دسترسی به اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی و با هر وسیله الکترونیکی فارغ از سیستم عامل آن را فراهم آورده است. ضمناً رباتهای نرم افزاری طراحی شده در رایان حساب با تحلیل داده ها اطلاعات شفاف مالی را در اختیار مدیران قرار می دهند. جهت دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار با دفتر شرکت علم پیشروئ مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

سیستم اتوماسیون اداری

گستردگی فضای کسب و کار ، تعداد بسیار زیاد افراد و سازمانهایی که با آنها در ارتباط هستیم ، کمبود وقت و هزینه بالای نیروی انسانی و سخت افزاری جهت مدیریت مکاتبات و تعاملات درون و برون سازمانی چاره ای جز استفاده از نرم افزارهای هوشمند اتوماسیون اداری باقی نمی گذارند. سیستم اتوماسیون اداری تحت وب علم پیشرو مهراد با بهره گیری از رابط کاربری زیبا و آسان و طراحی تحت وب امکان انجام مکاتبات داخلی و خارجی سازمان ، پیگیری و رسیدگی به مکاتبات ، دسترسی به اسناد بایگانی را از هر نقطه جغرافیایی بدون محدودیت را فراهم آورده است. اتوماسیون اداری علم پیشرو مهراد با امکان ثبت گردش نامه های وارده ، ایجاد ،گردش و ارسال نامه های صادره ، پیگیری سریع و دقیق مکاتبات ، پیگیری دقیق اقدامات و . . . را برای سازمان شما آسان می سازد. جهت دریافت نسخه آزمایشی با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما از ساعت 8 الی 22 پاسخگوی سوالات شما هستند.

اطلاعات نرم افزار

مدیریت آموزشگاهی (ویژه نمایندگی های موسسه ucmas)

اتوماسیون مدیریت آموزشگاه علم پیشرو مهراد شامل چند بخش اصلی است : 1- داشبورد های هوشمند مدیریتی. 2- مدیریت آموزشی آموزشگاه. 3- مدیریت مالی آموزشگاه. 4- مدیریت انبار و کالا . 5- سفارش اقلام. 6- پورتال آموزشگاهی. 7- پنل نمایندگان. کارشناسان ما جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات شما از ساعت 8 الی 22 پاسخگوی شما هستند.

اطلاعات نرم افزار

مدیریت بازرگانی و مناقصات

واحد بازرگانی پیشانی مواجه با مشتریان است و تمامی رفتارهای این بخش تاثیر مستقیم بر روی اعتبار سازمان خواهد داشت ، پس مدیریت و هدایت بی نقص این واحد برای مدیران از اهمیت بالایی برخوردار است. ضمناً ارتباط ذاتی فرآیند فروش و تامین کالا با بخش مالی ، انبار ، قراردادها و تدارکات بر پیچیدگی هدایت این بخش می افزاید از این رو استفاده از نرم افزاری که به صورت یکپارچه اموری از قبیل : ارتباط با مشتریان ، مکاتبات داخلی و خارجی ، مدیریت مناقصات ، امور مالی و انبار داری را سازماندهی کند الزامیست . راهکار مبتنی بر وب مدیریت بازرگانی و مناقصات علم پیشرو مهراد پاسخ خوبی به نیاز سازمان شما برای رسیدن به هدف مدیریت بهینه در بخش بازرگانی خواهد بود. جهت دریافت نسخه آزمایشی با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ( ویژه آموزشگاه زبان ) کلیه امور آموزشی ، مالی ، انبار داری و ارتباط با مخاطبین آموزشگاه را پوشش می دهد و با بهره گیری از طراحی مبتنی بر وب و واکنش گرا امکان استفاده بدون محدودیت مکانی و زمانی را فراهم آورده است. توماسیون مدیریت آموزشگاه علم پیشرو مهراد شامل چند بخش اصلی از قبیل : داشبورد های هوشمند مدیریتی مدیریت آموزشی آموزشگاه مدیریت مالی آموزشگاه مدیریت انبار و کالا پورتال آموزشگاهی کارشناسان ما جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات شما از ساعت 8 الی 22 پاسخگوی شما هستند.

اطلاعات نرم افزار

درباره ی نرم افزارها


گاهی برخی از مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری ، صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز سازمان خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع و رسته کاری خود می باشند. البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را ازمیان یکی از نرم افزار های ما می یابند در غیر این صورت مشاوران ما با بررسی و تحلیل نیاز سازمان آنان نسبت به طراحی و پیاده سازی نرم افزار سفارشی در غالب (framework) اختصاصی شرکت در جهت حفظ یکپارچگی سفارش مشتری با مجموعه نرم افزار ها و محصولات شرکت علم پیشرو مهراد اقدام می کنند. طراحی در غالب یکپارچگی نرم افزارهای مهراد این امکان را به مشتریان می دهد که در صورت تقسیم به توسعه و گسترش سیستم اتوماسیون سازمان خود به راحتی از دیگر نرم افزار های یکپارچه ما استفاده کنند.

تصاویر نرم افزارها