نرم افزارهای شرکت مهراد


گاهی برخی مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری و صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز کسب و کار خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع رسته کاری خود می باشند.البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را از میان یکی از نرم افزار های ما می یابند.

سیستم اتوماسیون اداری

گستردگی فضای کسب و کار ، تعداد بسیار زیاد افراد و سازمانهایی که با آنها در ارتباط هستیم ، کمبود وقت و هزینه بالای نیروی انسانی و سخت افزاری جهت مدیریت مکاتبات و تعاملات درون و برون سازمانی چاره ای جز استفاده از نرم افزارهای هوشمند اتوماسیون اداری باقی نمی گذارند. سیستم اتوماسیون اداری تحت وب علم پیشرو مهراد با بهره گیری از رابط کاربری زیبا و آسان و طراحی تحت وب امکان انجام مکاتبات داخلی و خارجی سازمان ، پیگیری و رسیدگی به مکاتبات ، دسترسی به اسناد بایگانی را از هر نقطه جغرافیایی بدون محدودیت را فراهم آورده است. اتوماسیون اداری علم پیشرو مهراد با امکان ثبت گردش نامه های وارده ، ایجاد ،گردش و ارسال نامه های صادره ، پیگیری سریع و دقیق مکاتبات ، پیگیری دقیق اقدامات و . . . را برای سازمان شما آسان می سازد. جهت دریافت نسخه آزمایشی با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما از ساعت 8 الی 22 پاسخگوی سوالات شما هستند.

اطلاعات نرم افزار

درباره ی نرم افزارها


گاهی برخی از مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری ، صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز سازمان خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع و رسته کاری خود می باشند. البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را ازمیان یکی از نرم افزار های ما می یابند در غیر این صورت مشاوران ما با بررسی و تحلیل نیاز سازمان آنان نسبت به طراحی و پیاده سازی نرم افزار سفارشی در غالب (framework) اختصاصی شرکت در جهت حفظ یکپارچگی سفارش مشتری با مجموعه نرم افزار ها و محصولات شرکت علم پیشرو مهراد اقدام می کنند. طراحی در غالب یکپارچگی نرم افزارهای مهراد این امکان را به مشتریان می دهد که در صورت تقسیم به توسعه و گسترش سیستم اتوماسیون سازمان خود به راحتی از دیگر نرم افزار های یکپارچه ما استفاده کنند.

تصاویر نرم افزارها