نرم افزارهای شرکت مهراد


گاهی برخی مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری و صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز کسب و کار خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع رسته کاری خود می باشند.البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را از میان یکی از نرم افزار های ما می یابند.

مدیریت آموزشگاهی (ویژه نمایندگی های موسسه ucmas)

اتوماسیون مدیریت آموزشگاه علم پیشرو مهراد شامل چند بخش اصلی است : 1- داشبورد های هوشمند مدیریتی. 2- مدیریت آموزشی آموزشگاه. 3- مدیریت مالی آموزشگاه. 4- مدیریت انبار و کالا . 5- سفارش اقلام. 6- پورتال آموزشگاهی. 7- پنل نمایندگان. کارشناسان ما جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات شما از ساعت 8 الی 22 پاسخگوی شما هستند.

اطلاعات نرم افزار

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ( ویژه آموزشگاه زبان ) کلیه امور آموزشی ، مالی ، انبار داری و ارتباط با مخاطبین آموزشگاه را پوشش می دهد و با بهره گیری از طراحی مبتنی بر وب و واکنش گرا امکان استفاده بدون محدودیت مکانی و زمانی را فراهم آورده است. توماسیون مدیریت آموزشگاه علم پیشرو مهراد شامل چند بخش اصلی از قبیل : داشبورد های هوشمند مدیریتی مدیریت آموزشی آموزشگاه مدیریت مالی آموزشگاه مدیریت انبار و کالا پورتال آموزشگاهی کارشناسان ما جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات شما از ساعت 8 الی 22 پاسخگوی شما هستند.

اطلاعات نرم افزار

درباره ی نرم افزارها


گاهی برخی از مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری ، صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز سازمان خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع و رسته کاری خود می باشند. البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را ازمیان یکی از نرم افزار های ما می یابند در غیر این صورت مشاوران ما با بررسی و تحلیل نیاز سازمان آنان نسبت به طراحی و پیاده سازی نرم افزار سفارشی در غالب (framework) اختصاصی شرکت در جهت حفظ یکپارچگی سفارش مشتری با مجموعه نرم افزار ها و محصولات شرکت علم پیشرو مهراد اقدام می کنند. طراحی در غالب یکپارچگی نرم افزارهای مهراد این امکان را به مشتریان می دهد که در صورت تقسیم به توسعه و گسترش سیستم اتوماسیون سازمان خود به راحتی از دیگر نرم افزار های یکپارچه ما استفاده کنند.

تصاویر نرم افزارها