نرم افزارهای شرکت مهراد


گاهی برخی مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری و صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز کسب و کار خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع رسته کاری خود می باشند.البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را از میان یکی از نرم افزار های ما می یابند.

نرم افزار مالی فروش اقساطی

نرم افزار مالی و حسابداری مبتنی بر وب رایان حساب با بهره گیری از طراحی واکنشگرا و تحت وب امکان دسترسی به اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی و با هر وسیله الکترونیکی فارغ از سیستم عامل آن را فراهم آورده است. ضمناً رباتهای نرم افزاری طراحی شده در رایان حساب با تحلیل داده ها اطلاعات شفاف مالی را در اختیار مدیران قرار می دهند. سیستم فروش اقساطی و مدیریت اقساط جهت مدیریت کلیه امور مربوط فروش کالا به صورت اقساطی و پرداخت تسهیلات طراحی و پیاده سازی شده و قابلیت یکپارچه سازی با کلیه نرم افزار های شرکت علم پیشرو مهراد را دارد. برای دریافت و دسترسی به نسخه آزمایشی نرم افزار با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

نرم افزار مالی و حسابداری رایان حساب

بخش مالی قلب تپنده سازمانهاست ، مدیریت صحیح این بخش جز با دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات و آمارهای مالی شفاف امکان پذیر نیست ، لازمه تحقق این مهم استفاده از راهکاری است که بدون هیچ محدودیتی دستیابی مدیران به اطلاعات مالی سازمان را ممکن سازد ، راهکارهای رباتیک نرم افزاری و مبتنی بر وب بهترین انتخاب برای اجرایی شدن مدیریت صحیح مالی هستند . نرم افزار مالی و حسابداری مبتنی بر وب رایان حساب با بهره گیری از طراحی واکنشگرا و تحت وب امکان دسترسی به اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی و با هر وسیله الکترونیکی فارغ از سیستم عامل آن را فراهم آورده است. ضمناً رباتهای نرم افزاری طراحی شده در رایان حساب با تحلیل داده ها اطلاعات شفاف مالی را در اختیار مدیران قرار می دهند. جهت دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار با دفتر شرکت علم پیشروئ مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

درباره ی نرم افزارها


گاهی برخی از مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری ، صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز سازمان خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع و رسته کاری خود می باشند. البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را ازمیان یکی از نرم افزار های ما می یابند در غیر این صورت مشاوران ما با بررسی و تحلیل نیاز سازمان آنان نسبت به طراحی و پیاده سازی نرم افزار سفارشی در غالب (framework) اختصاصی شرکت در جهت حفظ یکپارچگی سفارش مشتری با مجموعه نرم افزار ها و محصولات شرکت علم پیشرو مهراد اقدام می کنند. طراحی در غالب یکپارچگی نرم افزارهای مهراد این امکان را به مشتریان می دهد که در صورت تقسیم به توسعه و گسترش سیستم اتوماسیون سازمان خود به راحتی از دیگر نرم افزار های یکپارچه ما استفاده کنند.

تصاویر نرم افزارها