نرم افزارهای شرکت مهراد


گاهی برخی مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری و صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز کسب و کار خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع رسته کاری خود می باشند.البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را از میان یکی از نرم افزار های ما می یابند.

سیستم جامع پذیرش پیشنهادات

نظام مديريت مشاركتي،‌ نظام همكاري فكري و عملي كاركنان يك سازمان با سطوح مختلف مديريتي آن سازمان است. در اين نظام كليه افراد سازمان درباره روشهاي حل مسايل و ارتقاي بهره وري سازمان،‌ فعالانه انديشيده، حاصل آن را در قالب طرحها و پيشنهادها به سازمان ارايه مي كنند. بدين طريق يك نظام همفكري و هم انديشي براي رسيدن به اهداف سازمان وجود دارد و مديريت سازمان از گنجينه غني طرحها، انديشه ها و راه حل ها برخوردار شده براي نيل به اهداف سازماني از آنها بهره مي جويد. در اين نظام براي خلاقيت كليه اعضاي سازمان ارزش شايسته قائل شده در تصميم گيري ها از آنها استفاده مي شود. نظام پيشنهادات يكي از نمودها و ابزارهاي مديريت مشاركتي است. سیستم جامع نظام پذیرش پیشنهادات با بهره گیری از طراحی واکنشگرا و مبتنی بر وب امکان استفاده را بدون محدودیت زمان و مکان و فارغ از سیستم عامل دستگاه کاربران فرآهم آورده است. برای دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار با دفتر شرکت علم پیشرو مهراد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات نرم افزار

درباره ی نرم افزارها


گاهی برخی از مدیران یا کارشناسان مجموعه های اداری ، صنعتی ، بازرگانی و یا کسب و کارهای مختلف در جهت رفع نیاز سازمان خود در پی یافتن نرم افزاری هماهنگ با نوع و رسته کاری خود می باشند. البته معمولا راهکار رفع نیاز خود را ازمیان یکی از نرم افزار های ما می یابند در غیر این صورت مشاوران ما با بررسی و تحلیل نیاز سازمان آنان نسبت به طراحی و پیاده سازی نرم افزار سفارشی در غالب (framework) اختصاصی شرکت در جهت حفظ یکپارچگی سفارش مشتری با مجموعه نرم افزار ها و محصولات شرکت علم پیشرو مهراد اقدام می کنند. طراحی در غالب یکپارچگی نرم افزارهای مهراد این امکان را به مشتریان می دهد که در صورت تقسیم به توسعه و گسترش سیستم اتوماسیون سازمان خود به راحتی از دیگر نرم افزار های یکپارچه ما استفاده کنند.

تصاویر نرم افزارها